درباره ما

به نام خدا. با سلام خدمت کلیه شما بازدید کنندگان گرامی وبسایت شیراز سیستم.

شیراز سیستم، یک وبسایت آموزشی/فروشگاهی ویژه افرادی است که مایل هستند دانش خود را در زمینه کامپیوتر افزایش دهند. با ورود به وبسایت شیراز سیستم میتوانید از مطالب آموزشی استفاده کنید، محصولات سفارش دهید، درخواست ثبت کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.. با امکان ارسال تیکت به بخش پشتیبانی وبسایت میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و راهنمایی دریافت کنید.

در ادامه نوشته به برخی از سؤالات شما کاربران پاسخ دادیم.

شیراز سیستم چه خدماتی انجام میدهد؟

شیراز سیستم علاوه بر منتشر کردن مطالب و مقاله های آموزشی با این خدمات در خدمت شما کاربران گرامی است.

نصب ویندز به صورت حضوری در شهر شیراز، (ویژه همه افراد) نصب ویندز به صورت غیرحضوری در سراسر کشور (ویژه افراد نابینا) (این کار یک نوع آموزش نصب ویندز به فرد نابینای درخواست دهنده نیز به شمار میرود) فروش لایسنس های آنتی ویروس، تدریس کامپیوتر به افراد نابینا به صورت غیرحضوری، پشتیبانی فنی سرور های مجازی خریداری شده از هر شرکتی، (در صورتی که سرور مجازی ای را خریداری کرده اید اما در مدیریت و کار با آن مشکلی دارید سرور را به شیراز سیستمبسپارید.)

چگونه در وبسایت شیراز سیستم ثبتنام کنیم؟

با انتخاب گزینه ثبتنام و پر کردن فرم دقیق خواسته شده از شما میتوانید یک نام کاربری در وبسایت شیراز سیستم داشته باشید..

لینک ثبت نام در وبسایت.

در نظر داشته باشید که ایمیل خود را به درستی وارد کنید زیرا لینک فعال سازی حساب کاربری به ایمیل شما ارسال میشود و شما باید با کلیک کردن بر روی لینک فعال سازی حساب کاربری خود را در سایت فعال کنید.

آیا ما نیز میتوانیم در وبسایت پستی قرار دهیم که جنبه آموزشی داشته باشد؟

بله، با ثبتنام در وبسایت ما و ارسال پستتان به صورت تیکت میتوانید پست را در وبسایت ما منتشر کنید. همچنین میتوانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی، درخواست دهید تا حساب کاربری شما را به نویسنده ی پست تغییر دهیم.

لینک ارسال تیکت به بخش پشتیبانیپست به نام شما در سایت منتشر میشود و به کاربران نمایش داده میشود. همچنین میتوانید پس از این که حساب کاربریتان به نویسنده تغییر یافت از ترییغ این لیک نوشته خود را به ثبت برسانید.ن

 

چگونه میتوانیم به شما تیکت ارسال کنیم؟

با انتخاب گزینه ارسال تیکت در وبسایت و ورود به حساب کاربری خود میتوانید به مدیریت سایت تیکت ارسال کنید.. یا از لینک بالا برای ارسال تیکت پشتیبانی استفاده کنید.

پست های تبلیغاتی در سایت پذیرفته میشود؟

پست هایی که تبلیغات سیاسی، و غیر اخلاقی داشته باشند در وبسایت منتشر نمیشوند.

روش حمایت مالی از شیراز سیستم چگونه است؟

شما کاربران گرامی میتوانید به هر میزان مبلغی که خواستید از شیراز سیستم حمایت مالی کنید. شماره حساب: بانک ملت: نام دارنده کارت. امیرحسین احمدی. 61043378806802755.