با سلام. در این پست شما را با صفحهخوان jaws محصولی از شرکت Freedom Scientific آشنا میکنیم و لینک های دانلود jaws 2021 را برای ویندز های 32 بیت و 64 بیت برای شما کاربران قرار میدهیم.

درباره jaws.

جاز (JAWS) مخفف عبارت انگلیسی (Job Access With Speech)، یک برنامه صفحه‌خوان رایانه برای ویندوز مایکروسافت است که به نابینایان و آسیب‌دیدگان بینایی اجازه می‌دهد به وسیله یک خروجی تبدیل متن به گفتار یا نمایشگر بازآوری‌شونده بریل، صفحه را بخوانند.

تغییرات jaws 2021.

  • اضافه شدن دستیار صوتی.

به این ترتیب، کاربر کافی است فرمان هایی را که زیاد از آنها استفاده می کند به ذهن بسپارد، و با کمک Sharki، از این دستیار، استفاده کند.

البته به این نکته باید توجه کنید که استفاده از دستیار صوتی jaws، نیازمند اتصال به اینترنت است.

  • دسترس پذیری بخش اعلان های ویندوز.

دسترس پذیری بخش اعلان های ویندوز از دیگر قابلیت هایی است که به JAWS اضافه شده است. قرار است کاربران با چند میانبرِ ساده به این بخش دسترسی پیدا کنند و اتفاقات و پیغام های نوار اعلان ها را مرور کنند. افزون بر این ها، امکان تازه ای تحت عنوان Smart Picture هم به JAWS اضافه شده که در نوع خودش اتفاقی ویژه محسوب می شود. کاربرانی که زیاد با عکس ها سر و کار دارند، می توانند از JAWS بخواهند محتوای عکس ها را توصیف کند. کاری که تا پیش از این Facebook و Google Chrome هم انجام می داده.

  • بروزرسانی OCR یا نویسه خوان نوری jaws.

با بروزرسانی این قابلیت، هم اکنون میتوانید، عکس و یا متن pdf را به word تبدیل کنید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که برای استفاده از تمام قابلیت های این صفحهخوان، باید این برنامه را پس از نصب، کرک کنید.

آموزش کرک کردن برنامه.

پس از نصب برنامه، پنجره اتمام نصب را ببندید. طبق ویندزتان، 32 bit یا 64 bit به پوشه کرک بروید، و پوشه Replace  را باز کنید. فایل های موجود را در پوشه jaws کپی کنید. بر روی دسکتاپ آیکن jaws 2021 را پیدا کنید، و با کلیک راست بر آن، Open file location را بر گزینید و پوشه jaws 2021 را باز کنید. فایل های انتخابی را در پوشه Paste کنید. پس از کپی کردن محتویات انتخاب شده، در پوشه کرک، Jaws.cer  را باز کنید، و مراحل نصب کرک را انجام دهید. برای باز کردن این فایل، بر روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Install Certificate  انتخاب کنید. پس از باز شدن پنجره، next را انتخاب کنید. و مجدد در پنجره جدید باز شده، با زدن next به مرحلۀ بعد بروید. در صفحه جدید، پایان یا Finish  را کلیک کنید. پس از انجام عملیات و مشاهده پیام تأیید، سیستم خود را restart کنید، تا نرم افزار کرک شود.

دانلود نرم افزار.

برای دانلود jaws 2021 64 bit بر روی لینک کلیک کنید.

شما کاربران گرامی، همچنین میتوانید این نرم افزار صفحهخوان را برای ویندز های 32 بیت، با کلیک بر روی دانلود، بارگیری کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پیوستن به گروه ما در واتساپ.

پیوستن به گروه تلگرامی کاکو سیستم. یا جستجو در کادر جستجوی تلگرام، گروه کاکو سیستم.

پیوستن به کانال تلگرامی کاکو سیستم. یا جستجو در کادر جستجوی تلگرام، کانال کاکو سیستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *