ارائه سرور های مجازی پر سرعت داخلی توسط کاکو سیستم

کاربران و بازدید کنندگان گرامی وبسایت کاکو سیستم، با سلام. وبسایت کاکو سیستم از این پس سرور های مجازی را در داخل کشور، با بهترین دیتا سنتر به همراه پنل کاربری ارائه میدهد.

امروزه استفاده از سرور های مجازی، برای بسیاری از کار ها نیاز است. در واقع سرور های مجازی، میتوانند به جای یک سرور اختصاصی و یا یک کامپیوتر، برای کاربر مورد استفاده قرار بگیرد. وبسایت کاکو سیستم هم با ارائه سرور های مجازی پر سرعت داخلی، به کسب و کار شما کمک میکند.
تعریف سرور مجازی.
یک ماشین مجازی، در ابتدا توسط Popek and Goldberg به صورت «یک نسخه کپی شده از روی یک ماشین واقعی، به صورت کارا و ایزوله شده» تعریف شد. استفاده‌های کنونی، ماشین‌های مجازی‌ای را شامل می‌شود که هیچ ارتباط با سخت‌افزار واقعی ندارند.
ماشین‌های مجازی، بر اساس استفاده و درجه ارتباط به ماشین واقعی، به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند. یک ماشین مجازی سیستمی یک زیرساخت محاسباتی کامل را فراهم می‌کند که از اجرای یک سیستم‌عامل کامل پشتیبانی می‌کند. در مقابل، یک ماشین مجازی فرایند، برای اجرای یک برنامه واحد طراحی شده، که این به این معناست که صرفاً از یک فرایند خاص پشتیبانی می‌کند. یک ویژگی مهم یک ماشین مجازی، این است که نرم‌افزاری که درون آن در حال اجراست، با منابع و سطوح انتزاعی که توسط ماشین مجازی اعمال می‌شود، محدود شده‌است – یعنی نمی‌تواند از دنیای مجازی خود خارج شود.
استفاده از سرور های مجازی داخل کشور ایران.
از سرور مجازی ایران برای هر هدفی که بخواهید استفاده می شود ، اما اینها رایج ترین کاربردها هستند:
◾ میزبانی وب ، اجرای مستمر برنامه ها ، به عنوان سرور ذخیره سازی ، به عنوان سرور رادیو یا تلوزیون آنلاین و به عنوان سرور پشتیبان و بکاپ.
چرا سرور های مجازی را از کاکو سیستم خریداری کنیم؟
پشتیبانی فنی رایگان: وبسایت کاکو سیستم سرور های مجازی را با پشتیبانی فنی رایگان ارائه میدهد. سرور های مجازی ارائه شده توسط وبسایت کاکو سیستم در داخل کشور قرار دارد و توسط یکی از دیتا سنتر های پر سرعت و مطرح کشور پشتیبانی میشود. همچنین، کلیه سرور ها دارای پنل کاربری است.
سرور های مجازی ایران با سیستم عامل ویندز.
ویندوز سرور گروهی از سیستم عامل است که توسط مایکروسافت طراحی شده است و از مدیریت سطح سازمانی ، ذخیره داده ها ، برنامه ها و ارتباطات پشتیبانی می کند. نسخه های قبلی ویندوز سرور بر ثبات ، امنیت ، شبکه سازی و پیشرفت های مختلف سیستم فایل متمرکز شده است. سایر پیشرفت ها همچنین شامل پیشرفت در فناوری های استقرار و همچنین افزایش پشتیبانی از سخت افزار است. شما کاربران گرامی میتوانید سیستم عامل را انتخاب کنید تا برای شما نصب و فعال شود. رایج ترین سیستم عامل استفاده شده، در سرور های مجازی دارای ویندز، ویندز سرور است اما شما کاربران گرامی میتوانید ویندز نسخۀ کلاینت، به عنوان مثال، ویندز ده یا هفت را نیز بر روی سرور خود نصب کنید.
هم چنین، سرور های مجازی کاکو سیستم، با بهترین مجازی ساز ها ارائه میشوند. مجازیساز هایی مانند VMware , و یا kvm.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید