با سلام. وقت بخیر. در این پست با شما هستیم با معرفی ویندز گویا و لینک دانلود ویندز گویا، ویژه نابینایان. تا انتهای پست همراه ما باشید.

ویندز گویا چیست؟

ویندز گویا یک ویندز قابل حمل است که بر روی cd رایت میشود، و یا میتوانید با استفاده از نرم افزار های بوت ویندز بر روی usb، آن را بر روی usb بوت کرده و بر روی سیستم خود استفاده کنید. این ویندز که نسخه قابل حمل و کوچک شده ای از ویندز هفت است، این امکان را به افراد نابینا میدهد تا با استفاده از صوت، و صدای صفحهخوان محبوب nvda، به کار هایی نذیر پارتیشن بندی، نصب ویندز، بپردازند. این ویندز ویژه افراد بینا هم طراحی شده و افراد بینا میتوانند با بی صدا کردن نرم افزار nvda، کار های خود را انجام دهند. برنامه هایی هم برای کار هایی مانند پخش فایل های صوتی/تصویری، ریکاوری هارد، پارتیشن بندی هارد، باز کردن فایل های zip, rar, iso, و… در این ویندز وجود دارد که کاربران میتوانند از آن برنامه ها استفاده کنند.

چند نکته

  • این ویندز به اینترنت متصل نمیشود.
  • برنامه های این ویندز در صورتی کار میکند که cd، و یا فلش بر روی سیستم متصل باشد. در صورت جدا کردن فلش از رایانه یا در آوردن cd از دستگاه cd، بیشتر برنامه های ویندز گویا از کار می افتد و فقط میتوانید کار های ابتدایی مثل پارتیشن بندی با مدیریت دیسک ویندز، و نصب ویندز را انجام دهید
  • این ویندز فقط قابل حمل بوده و برای نصب سایر ویندز های 32 بیتی، و 64 بیتی از آن استفاده میشود. این ویندز را نمیتوانید بر روی سیستم خود نصب و از آن استفاده کنید
  • برای نصب ویندز 32 بیتی، نسخه 32 بیتی ویندز گویا را بر روی cd رایت، و یا بر روی فلش بوت کنید.
  • برای بوت کردن ویندز بر روی فلش و ساخت ویندز بوتیبل از نرم افزار های iso to usb، و Rufus که لینک دانلود آن در همین پست تقدیم شما میشود استفاده کنید.
  • برای نصب ویندز نسخه 64 بیتی که دارای دو نسخه ی 32 و 64 است میتوانید از ویندز گویای 32بیتی استفاده کنید، اما در انتخاب نصب ویندز، نسخه 64 بیتی را بر روی سیستم خود نصب کنید.
  • جهت نصب نسخه 64 بیتی ویندز، میتوانید ویندز گویای 64 بیتی را بر روی cd رایت، و یا بر روی فلش بوت کنید.
  • در نظر داشته باشید که با این ویندز، میتوانید ویندز 7، 8.1، و 10 32 بیتی، 32+64 بیتی و 64 بیتی را بر روی سیستم خود نصب کنید.

 

دانلود فایل های مورد نیاز

شما کاربران گرامی میتوانید ویندز گویای 64 بیتی و 32 بیتی را که هر دو در یک فایل جداگانۀ iso هستند و در یک فایل زیپ قرار دارند را از این لینک با حجم 833 مگابایت دانلود کنید. رمز فایل زیپ دانلود شده: kakosystem.ir میباشد.

دانلود نرم افزار Rufus برای بوت ویندز بر روی فلش

 

شما کاربران گرامی میتوانید فایل Rufus را از این لینک دانلود کنید. رمز فایل: kakosystem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *